Самонабірні печатки та штампи: головні переваги

Самонабірні печатки та штампи своєю появою значно спростили життя. Застосування таких штампів дозволяє значно зменшити витрати часу і грошей. Ви самі можете вносити зміни в текстову або цифрову інформацію в штампі. Це неймовірно просто і зручно! Особливо якщо ви використовуєте самонабірні печатки, штампи Trodat, купити які можна в нашому інтернет-магазині за дуже вигідними цінами!

Виготовлення самонабірного друку не вимагає ніяких дозвільних документів. Ви просто купуєте звичайний канцелярський товар. А користуватися печатками дуже просто. До друку або штампу додається каса з буквами і цифрами.

Деякі люди дуже упереджено ставляться до самонабірних печаток, вважаючи, що їх легко підробити. Але насправді скопіювати розташування букв, які ви розмістите в довільному порядку, майже неможливо. Величезне значення має міжбуквений інтервал - він завжди буде різним. А букви можуть стати в пази для установки не рівно. Самонабірні печатки та штампи багаторазові, тому, використовуючи їх, ви зможете заощадити.

Як використовують самонабірні печатки та штампи?

Процес заміни інформації дуже легкий і не вимагає особливих умінь. На рифленій пластині є пази, які забезпечують надійне кріплення необхідних символів з варіації шрифтів, що знаходяться в касі. Самонабірні штампи і печатки можуть бути різної форми - круглі, прямокутні та інші. А також вони мають різний діаметр, тому ви без проблем зможете вибрати необхідний варіант для ваших цілей.

Самонабірні печатки та штампи нового покоління

Якщо ви звикли до досконалості в усьому і не шукаєте компромісів в якості, ми раді представити вам самонабірні печатки, штампи Trodat. Це продукція від лідера маркувальної індустрії. Кожен самонабірний штамп, купити який можна в нашому інтернет-магазині, має стильний сучасний дизайн і гарантує безвідмовну роботу.

Усе самонабірні печатки та штампи, купити які ви можете за вигідними цінами вже зараз, довговічні і зручні в роботі. Вони мають вбудовану або змінну подушку з штемпельного матеріалу, який характеризується стійкістю до агресивних наповнювачів. Серед інших переваг - надточне позиціонування відбитка, акуратна заміна змінної подушки (завдяки чому руки залишаються чистими), корпус з високоміцним покриттям, універсальні каси букв і символів, які дозволять вам набрати текст практично будь-якого змісту.

Самонабірні печатки та штампи, представлені в нашому інтернет-магазині, не тільки виконують свої безпосередні функції, але також мають іміджеве значення. Вибір печаток і штампів дуже великий. Ми надаємо клієнтам підібрати потрібний формат штемпельної продукції і завжди раді допомогти з вибором.