Що таке факсиміле та коли його можна використовувати

Факсиміле — печатка, кліше, за допомогою якого відтворюється власноручний підпис особи, людини, яка підписує безліч документів, паперів. Останнім зумовлена поширеність застосування факсиміле на великих підприємствах. Факсимільне відтворення підпису визнається аналогом власноручного підпису. Даний інструмент активно застосовується в багатьох сферах бізнесу і вже давно не асоціюється з модним аксесуаром. Щоб підкреслити власну  просунутість і статус, сьогодні її наявністю нікого не здивуєш. Замовити факсиміле Ви можете на сайті нашої компанії.

Факсиміле є просто незамінною в ситуації, коли необхідно перебувати відразу в декількох місцях одночасно. В даному випадку довірена або уповноважена особа цілком може підписати певний документ печаткою. Факсиміле найчастіше використовують для паперів, які не носять фінансовий характер: довідок, вітальних листівок, звітів та іншого.

Найвагоміша причина, через яку замовляють факсиміле - зручність. На поставлення штампа потрібні частки секунди, розписатися ж вручну так швидко не вийде. При цьому Ваш підпис завжди буде виходити красивим, рівним і акуратним. При замовленні факсиміле, компанія-виробник не дарма просить робити кілька зразків підпису. Ви можете досхочу потренуватися і віддати в якості ескізу найвдаліший, який Вам сподобається найбільше. При звичному ручному підписі документів у Вас не буде другої спроби.

Виробництво факсиміле вимагає витрат тільки в перший раз. Після першого виготовлення у Вас залишиться макет, за яким Ви в будь-який момент з мінімальними фінансовими втратами і в найкоротші терміни можете замовити ще будь-яку кількість копій. Таким чином, Ви можете не боятися пошкодити кліше або його зносити.

На думку Держпідприємництва України в листі від 12.01.2005 № 145, суб’єкти господарювання мають право використовувати при здійсненні угод факсимільні підписи, якщо чинним законодавством не встановлено заборони щодо використання таких підписів, а також в разі досягнення письмової згоди між сторонами угоди щодо їх застосування. Таким чином, для використання факсиміле необхідно укласти додаткову угоду до договору між сторонами про можливість використання факсимільного відтворення підпису на документах. В цій угоді необхідно розмістити зразки аналогів власноручних підписів, тобто зразки підписів осіб або особи, аналог підпису якої планується використовувати.

Для можливості використання факсиміле директору підприємства необхідно видати наказ щодо використання факсимільного підпису  та вказати в наказі відповідальну особу, якій надаватимуться повноваження використання та зберігання факсиміле. Також необхідно розробити інструкцію про порядок використання на підприємстві факсимільного підпису, в якій слід прописати, на яких саме документах планується використовувати факсимільний підпис особи.

У багатьох ситуаціях факсиміле просто незамінна. Тому в арсеналі кожного підприємця повинен бути такий продуктивний і ефективний інструмент. Компанія "Raduga Print" пропонує виготовлення факсиміле за доступною ціною з доставкою по всій Україні.