Печатки і штампи - ознака статусності та авторитетності

Ви відкрили власну справу і здійснили реєстрацію юридичної або фізичної особи в державній реєстраційній службі та в подальшому для здійснення господарської діяльності й Вам потрібне термінове виготовлення печаток і штампів?

В Україні - печатки і штампи мають величезну значимість. Більшість офіційних документів вважається недійсними без завірення печаткою або штампом. Це стосуєтьсяв першу чергу державних організацій і установ.

Ми - одна з небагатьох компаній, яка пропонує Вам самим створити печатку. Ви обираєте ті елементи оформлення, які хочете бачити на виготовленій печатки, а наші дизайнери розмістять їх і вишлють готовий ескіз на перевірку. Ми доставляємо нашу продукцію у всі міста України. Ви отримуєте київську якість товару за відмінною ціною. Наша компанія працює тільки з перевіреними постачальниками оснащень, які дають гарантію на свою продукцію. Дуже часто, у нас на сайті, діють різноманітні акційні пропозиції і знижки. Ще одним важливим моментом є те, що при замовленні в нашій компанії Вам не доведеться нікуди їхати. Ви можете купити штамп або будь- яку іншу продукцію, не виходячи зі свого офісу або будинку.

Виходячи з нашого багаторічного досвіду, роботи в області штемпельного виробництва ми зробили найбільш просту і доступну процедуру оформлення замовлення. У нас можна зробити дистанційне замовлення на виготовлення штампів та печаток, факсіміле та екслібрісів з доставкою через Нову Пошту, або  адресною доставкою до вашого офісу чи будинку.

Печатки і штампи ми виготовляємо на власному виробництві, на якому освоєні всі основні технології: полімерна, флеш, лазерного гравірування.

Отже, чому потрібно замовити печатки і штампи саме у нас:

  • Ми тісно співпрацюємо з замовниками, проявляючи індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Незалежно від того, разове це замовлення або тривале співробітництво, наші фахівці в сфері дизайну, поліграфії і реклами, створять і реалізують всі ваші ідеї на найвищому рівні.
  • У нас доступна висока якість та максимально швидке виконання робіт. 
  • Також у нас діють знижки, регулярні акційні пропозиції.

Звернувшись до нас, ви можете замовити всі види поліграфічної продукції: від візитки до плаката в одній друкарні. Це економить час і гроші!

Для малих тиражів ми пропонуємо цифровий оперативний друк на місці в офісі, а для замовлень понад 1000 примірників - більш економічний офсетний друк.

Також у нас ви можете замовити широкоформатний друк на папері і плівці нестандартних та великих форматів.

Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!